А жена му споделя още подробности
Снимка: Guliver / Getty Images
Майкъл Фелпс и съпругата му Никол се ожениха през юни и после още веднъж през октомври на пищна церемония в Кабо Сан Лукас, Мексико, но така и не показаха снимки. Изключение прави една на личната страница в Instagram на шампиона.
Снимка: Instagram / m_phelps00
Изненадващо Фелпс сподели пак там с феновете видео с кадри от сватбения му ден, а те, феновете, полудяха от умиление.
Младоженците разказаха и за най-важния гост на партито – бебето Бумър, което вече е на 7 месеца, но тогава имало тежката задача да носи пръстените. „Сложихме пръстените в една от онези малки торбички за бижута. Имахме такава, която пасваше на стайлинга му (Бърбъри) и я вързахме около китката му. Нашата приятелка Алисън Шмит го носеше след нас, докато вървяхме по алеята. Мисля че през това време той леко смучеше торбичката“, казва през смях Никол.
Снимка: Instagram / mrs.nicolephelps
„Бумър наистина ме научи на търпение“, казва Фелпс и добавя: „Той е много спокоен сега. Преди мрънкаше, вече седи с мен на дивана и не мрънка. Изгражда собствената си личност.“
Надя Горанова
Трябва да сте регистриран потребител за да напишете коментар
Коментари